Nové Výprodej! Dívka v Šatech Tanec Bronzová Socha Ženské Moderní Tanečnice Socha Vintage Umění Figurka Obývací Pokoj Dekor

Dívka v Šatech Tanec Bronzová Socha Ženské Moderní Tanečnice Socha Vintage Umění Figurka Obývací Pokoj Dekor

Nový produkt

6 383.69 Kč

-19%

7 979.61 Kč

Skladem

999 ks

Seznam přání

Štítky: ornament pokoj, holka, model sochy, mosaz koně, keramické pořešit, glasse holka, socha, móda, holka, socha, bronzová socha ženy, faraon socha, replika sochy, bohyně pryskyřice.

Sošku kresby zobrazení moderní elegantní dívka tančí, ukazuje krásu tance a tělo. Jemné detaily, realistickými rysy a předmět emoce jsou velmi živé a realistické v tomto funguje.

Tento botique socha je vyrobena z vynikající bronzové a mramorové základně. Při výrobě našich bronzové sochy, ceníme vysoké úrovně kvality a důvěry v tradiční způsoby výroby. Neustálé kontroly kvality zaručit vysokou kvalitu našich bronzové plastiky a figurky, které jsou vyráběny prostřednictvím ztraceného vosku techniku. Luxusní ozdoba na vrcholu každé polici, skříň nebo stůl doma nebo v taneční místnosti. Ideální dárek pro rodiny nebo přátel, také starožitné sbírky a sbírky.

Vlastnosti: 1, Real superior bronzové a mramorové základně. 2, Tradiční ztratil vosku lití horké technologie. 3, Vynikající řemeslné zpracování a detaily. 4, Těžká, živoucí a realistické vlastnosti.

Velikost(cm):H36x18X12

Klasická Bronzová socha je kování tvrdé práci a opravdové lásky pro vytváření nádherné díla pro naše zákazníky po celém světě. Náš úspěch měříme spokojených zákazníků a trvalé památky, které nás všechny přežije. Jak si prohlédnout náš online katalog, doufáme, že zjistíte, umělecký řadu soch, které nabízíme, výjimečné detaily a kvalitu obrázku a pýchou jsme se v to, v co věříme.

Socha se skládá z umělců, řemeslníků, profesionálů, spontánní myšlenky a celoživotní zaměstnanců, které pracují společně, takže můžete zvýraznit váš domov nebo veřejného projektu s krása a umění.

Zamýšlené Použití Výzdoba , Dárky , Sběratelské, Kolekce
Velikost(CM) H
Regionální Funkce Evropa
Materiál Měď
Řemeslo Tradiční Ruční Metodou Ztraceného Vosku Lití Horké
Značka ATLIE
Příležitosti Domov , Obývací Pokoj , Kancelář , Galerie, Indoor
Hlavní Materiál Bronz Měď Mosaz a Mramor Základní
Téma Antický, Vintage

Napsat recenzi

Dívka v Šatech Tanec Bronzová Socha Ženské Moderní Tanečnice Socha Vintage Umění Figurka Obývací Pokoj Dekor

Dívka v Šatech Tanec Bronzová Socha Ženské Moderní Tanečnice Socha Vintage Umění Figurka Obývací Pokoj Dekor

Související