Nové Výprodej! Nová Černá Baterii Dveře Případ Kryt Víka Víčko Opravy Náhradní Díl Pro Canon 7D Digitální Fotoaparát Opravy

Nová Černá Baterii Dveře Případ Kryt Víka Víčko Opravy Náhradní Díl Pro Canon 7D Digitální Fotoaparát Opravy

Nový produkt

120.56 Kč

-20%

150.75 Kč

Skladem

999 ks

Seznam přání

Štítky: canon 7d mark ii základní deska, baterie fotoaparátů canon, ruber případ canon, canon g7x části objektivu, 7d canon, canon 5d mark ii baterie nabíječka, canon24 70 části objektivu, baterie pro canon eos 5d, fotoaparát opravy, canon 7d mark ii kryt.

Otázka? Pokud chcete mluvit s zákaznický servis zástupce, o tom, jak nainstalovat tuto část nebo obecnou otázku o tento produkt, neváhejte a kontaktujte nás tím, že opustí své jméno, telefonní číslo, a dotaz na naši E-mailovou adresu . Naše zákaznické oddělení vás bude kontaktovat do 48 hodin. Velkoobchodní? Pokud jste digitální opravárenské centrum hledá pro silné dodavatele, nebo pokud si chcete koupit naše výrobky ve velkém množství, můžete nás kontaktovat přímo.. můžete zadat požadované množství zboží a konkrétní značku a číslo modelu. Pak, náš zákaznický servis vás bude kontaktovat do 48 hodin. O Nás, Naši technici mají více než deset let zkušeností v oblasti digitální fotoaparát opravy průmyslu. Poskytli jsme našim zákazníkům vysokou úroveň spokojenosti našich výrobků a spokojenost. Požadujeme, aby naše služby byly rychlé, takže jsme se zajistit, aby naše opravy trvat déle než 48 hodin, a naše výrobky, které mají být odeslány do 24 hodin od zakoupení. Naše výrobky jsou kvalitní zajištěna! Jsou dodávány pro naše zákazníky ve zcela novém stavu! A co je nejdůležitější, cena za naše produkty a služby jsou stanoveny na rozumné ceny! Naším cílem je poskytovat nejlepší služby pro naše zákazníky a k dosažení 100% spokojenost všech našich zákazníků. Naši technici mají nahromaděné více než 10 let zkušeností v oblasti oprav fotoaparátů. Naším cílem je poskytovat nejlepší služby pro naše zákazníky a k dosažení 100% spokojenost všech našich zákazníků." Proč Si Vybrat Nás? - Skvělý zážitek - Rychlý Servis - Zajištění Kvality - Přiměřené Náklady Zaručit našim zákazníkům nabízíme 3 měsíců záruka pro naše opravárenské služby. Jedná se o následující podmínky, které děláme nevztahuje: na poškození tekutinami Písek poškození Fyzické poškození (jako je vrácení výrobku)

Značka Šílený RZX
Balíček Ano
Kompatibilní Fotoaparáty Styl Dslr
Číslo Modelu 7D
Původ KN(Původu)
Kompatibilní Značka Pro Canon

Napsat recenzi

Nová Černá Baterii Dveře Případ Kryt Víka Víčko Opravy Náhradní Díl Pro Canon 7D Digitální Fotoaparát Opravy

Nová Černá Baterii Dveře Případ Kryt Víka Víčko Opravy Náhradní Díl Pro Canon 7D Digitální Fotoaparát Opravy

Související