DIY Okolní TV PC Sen Obrazovky USB LED Strip HDTV Monitoru Počítače Podsvícení Adresovatelné WS2812B LED Pás 1/2/3/4/5m Kompletní Sada

Nový produkt

366.41 Kč

-40%

610.76 Kč

Skladem

999 ks

Seznam přání

Štítky: holiday strip, led rgb, úkol světla, svítilna led, monitor pc, m2 nvme, bar sk6812, stick usb, RGB, led rgb strip.

Poznámka: to funguje pouze na Android TV, Samsung/LG nepatří k Operační Systém Android.Pokud chcete používat s funkcí smart TV, je nutné připojit další Android TV box k TELEVIZORU poprvé, pak mohou být použity s naším produktem.

Jaký software je potřeba?Windows: Ambibox nebo Prismatik () Raspberry Pi: Openelec/libreelec+Hyperion () Android TV/TV pásků (s výjimkou Xiaomi značka) (Android 5.1 verze 9.0): Ambient light Aplikaci pro Android (Placený software) (Nebo video signál z počítače je výstup na TELEVIZI, TELEVIZE jako monitor.) (Nebo, instalaci nebo spuštění Openelec/libreelec+Hyperion na vašem TV/TV box.)

Je důležité vědět!Analogový TV signál není zpracována na úrovni operačního systému Android, takže podsvícení aplikace nebude pracovat s běžné TELEVIZNÍ kanály.Podsvícení funguje pouze s Android OS aplikace, které nemají používat chráněný obsah. 4K výkon závisí jen na vašem hardwaru.Bohužel, programů, jako je YouTube a Netflix použití chráněného obsahu (DRM), tato aplikace nemá schopnost pracovat s nimi.Aby to fungovalo, měli byste použít speciální klient.Například SmartYoutube.

1 * LED Pás, 1 * Světelný Box 1 * USB Kabel 1 * Napájecí Adaptér

Teplý Výzva: Protože nastavení této položky je trochu složitější, pokud výrobek nefunguje správně, ujistěte se prosím, kontaktujte nás nejprve, namísto otevření sporu nebo psát negativní zpětnou vazbu přímo, musíme ti pomoct vyřešit to, děkuji!

Krok 1:Instalace LED světlo na vašem TELEVIZORU(viz video), podrobnosti Krok 2:Zakoupením Placené Software na Google Play: Ambient light Aplikaci pro Android Poznámka: Android TV/TV boxy(pouze Android 5.1 až 9 mohou být použity)( Xiaomi TV/BOX nedoporučujeme )

Krok 1: Instalace LED světlo na vašem PC. (viz video), podrobnosti

Krok 2: Nastavení Ambibox Capture Software. 2.1. Ambibox software(Shareware); odkaz ke Stažení: 2.2. Spusťte Ambibox software, při instalaci doporučuje použít PlayClaw, bych nedoporučoval používat. 2.3. Vyberte zařízení a nastavit to jako "Adalight", v menu "Inteligentní podsvícení", vyberte Port a COM Port, že zařízení má být detekován.Pokud vyberete správně, můžete vidět Stav Zařízení: Připojen, také dole vlevo bude říkat Adalight: připojeno.Pokud nelze najít ovladač USB/COM port, prosím, stahování USB CH340: 2.4. Jakmile jste se setted, můžete si vybrat "Průvodce zachycení zóny", která bude automaticky generovat všechny zachytit zóny pro vás.

PRO TIPY : pokud zjistíte, že vaše barvy jsou praním ven, nebo se zdají být velmi bílá, spíše než barevné, upravit gamma nastavení, pokud jste dostal bílé podsvícení na čistě černou obrazovku, zvětšit velikost vzorku zóny, To bude chtít trochu doladit, ale stojí za to!

Nainstalovat a nastavit Ambibox průvodce:

Software analyzuje to, co máte aktuálně na obrazovce, ať už je to film, hru, nebo něco jiného, to ti posílá tyto informace do zařízení, které zase zesvětluje povrch za obrazovky s odpovídající barvy pomocí RGB Led diody k dispozici v rámci zařízení.

Energie Vždy Na
Příkon (W/m) 11.52 W/m
Číslo Modelu PC, Podsvícení Displeje
Certifikace ROHS
Původ KN(Původu)
LED Čip Značka Epistar
Průměrná Životnost (hod) 50000
LED Chip Model SMD5050
Napájecí Zdroj DC
Typ Položky Strip
Pás typu SMD
Značka coolo
Příležitosti Obývací Pokoj
Je Inteligentní Zařízení No
Specifikace (světelný korálky / m) Další
Led Počet/M 30/60
Vodotěsné No
Color Temp(K) RGB
Napětí Other

Napsat recenzi

DIY Okolní TV PC Sen Obrazovky USB LED Strip HDTV Monitoru Počítače Podsvícení Adresovatelné WS2812B LED Pás 1/2/3/4/5m Kompletní Sada

DIY Okolní TV PC Sen Obrazovky USB LED Strip HDTV Monitoru Počítače Podsvícení Adresovatelné WS2812B LED Pás 1/2/3/4/5m Kompletní Sada

Související