Módní Otevíratelná Falešné Knihy, Dekorace Pro Domácí Dekorativní Knihy Moderní Simulační Luxusní Úložný Box Dekor Club Hotel Modelu

Nový produkt

82.38 Kč

-32%

122.93 Kč

Skladem

999 ks

Seznam přání

Štítky: pepřenka, pro domácí, moomin troll, kniha box na skladování, nový rok přívěsek, dekor, 3d knihy, domácí kancelář dekor moderní, book nook police vložit, výzdoba domů.

Otevíratelná Falešné Knihy, Domácí Dekorace Simulace Book Box Stylový Stolní Dekorace Krásný Úložný Box Model

PROSÍM, PŘEČTĚTE SI NÁSLEDUJÍCÍ, ABY SE ZÍSKAT VÍCE INFORMACÍ.

ZVLÁŠTNÍ POZNÁMKA:

1> Prosím, kontaktujte nás pro paket problémy první místo otevření spory nebo špatné zpětné vazby!!! 2> Pokud chcete vidět obrázky, prosím, kontaktujte nás!!!

1.Velikost:

26.7x17.5x4.2cm(10.51"x6.89"x1.65")

2.Popis produktu:

1>Styl: Dekorativní knihy jsou rozděleny do nedobytnej styl, skládací styl a otevřený styl.V důsledku kupujícím a poptávky na trhu, v otevřené verzi je vylepšená verze neotevřené verze. 2.>Technologie: dekorativní kniha je zpracována do modelu s tvrdé kůže, papíru a vložit s lepidlem nebo oboustranné lepicí pásky.Otevřená kniha má magnet proužek uprostřed pro snadné otevírání a používání.

3.Použití:

Dekorativní knihy jsou domácí dekorace, a mohou být použity jako dekorativní rekvizity pro rodinu obývací pokoje, kavárny, bary, a restauracemi.

4.Model:

Model kniha je v současné době rozdělen na ZS series, LH série a WM série na trh. 1>BH série jsou rozděleny do otevřené a non-otevřené modely.BH není otevřeno příliš mnoho modely na displeji.BH otevřené modely patří BH238, BH239, BH240, BH241, BH242, BH243, BH250, BH251, BH252, BH253. 2>LH má pouze otevřené modely, které jsou rozděleny do 8 modely: LH0357, LH0358, LH0359, LH0360, LH0361, LH0362, LH0363, LH0364. 3>WM série také jen mít otevřené modely, které jsou rozděleny do WM02, WM04, WM07, WM08, WM09, WM10, WM11, WM12(XK06).

5.Dodání:

1>Prosím, buďte ujištěni, na objednávku, budeme loď v pořadí objednávky kupujícího.Obecně platí, že balíček bude doručena na vás v době do tří dnů. 2>Podle logistické situaci, budeme obvykle loď zboží pro vás podle logistický kanál, který si vyberete.Pokud je to nutné, budeme také vybrat kvalitní a rychlé logistiky metody k dodání zboží pro vás.

6.Balení:

1>Prosím, aby svůj model, a budeme dodávat zboží přesně podle modelu, který jste si objednali. 2>Pro skládací dekorativní knihy, používáme lepenkové obaly (kontaktujte nás pro balení obrázek).Pro knihy, které nemohou být otevřeny a knihy, které mohou být otevřeny, používáme pěnové boxy pro balení (kontaktujte nás pro balení obrázek).

7.Návrhy:

Budeme balit produkty jste si objednali opatrně, aby nedošlo k poškození.Ale také doufáme, že si můžete koupit násobky 4 v době nákupu, aby nedošlo k poškození zboží, a násobky 4, perfektní balení.

8.Poznámka:

1>Od mechanické zpracování a ruční zpracování dekorativní knihy způsobí, že povrch nosit problémů, pokud si mysli, prosím, místo vaší objednávky pečlivě. 2>Pokud je špatný model nebo poškozené balení, prosím, nenechávejte negativní recenzi na poprvé, a kontaktujte nás v čase.Budeme znovu odeslat škody pro vás a dokonce i náhradu.

Děkuji moc za vaše čtení a spolupráci.Dobrý den.

Attributes3 Módní Knihy
Styl Moderní
Je Inteligentní Zařízení No
Attributes2 Home Decor
Attributes1 můžete otevřít
Attributes7 Dekorace domů
Attributes6 Domácí Dekorace
Velikost 27*17*4.5 cm
Téma lidé
Attributes5 falešné knihy, pro dekorace
Původ KN(Původu)
POUŽÍVÁ SE PRO Domácí dekorace, klub, hotel, studie
Materiál Papír

Napsat recenzi

Módní Otevíratelná Falešné Knihy, Dekorace Pro Domácí Dekorativní Knihy Moderní Simulační Luxusní Úložný Box Dekor Club Hotel Modelu

Módní Otevíratelná Falešné Knihy, Dekorace Pro Domácí Dekorativní Knihy Moderní Simulační Luxusní Úložný Box Dekor Club Hotel Modelu

Související