Stan Nohy Rohu Náhradní Díly Pro 3x3m Altán Markýza Centrum Konektor 25/19mm DC120

Nový produkt

73.54 Kč

-26%

100.72 Kč

Skladem

999 ks

Seznam přání

Štítky: altán, Stan 3x3, plátno altán, altán stan, markýzu caravan, šití nohy, konektor stan, květ pouzdro, camping pól konektor, plátno 3x3m.

Náhradní Díly Pro 3x3m Altán Markýza Stan, Nohy Rohu Centru Konektor 25/19mm DC120

Vlastnosti:

Jméno: 9x náhradní díly pro 3x3m Altán stanu.

Patří: Nohy, středové a rohové spojky.

Funkce: Stan konektoru díly

Velikost: 4x rohové spojky(vnitřní průměr: 25/19/19/19 mm); 1x střešní centrum konektory(vnitřní průměr:19/19/19/19 mm); 4x nožky (vnitřní průměr: 25 mm)

Materiál: plast

Specifikace :

Typ:

9ks: patří 4x rohové konektory, 1x střešní centrum konektory, 4x nožky

4ks: zahrnuje 4 x 16mm vnitřní průměr, t-konektor, PVC materiál, 9.14 g/pc

Volba 1:

4x rohové konektory

1x střešní centrum konektory

4x nožky

Volba 2:

4ks: zahrnuje 4 x 16mm vnitřní průměr, t-konektor, PVC materiál, 9.14 g/pc Máme Loď po celém Světě (s Výjimkou některých zemí a APO/FPO). Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. Objednávky zpracovány včas po ověření platby. Budeme odeslat balík z Číny přes leteckou poštu. Doba dodání závisí na Lodní Dopravce, Celní a Po Odeslání, místa určení a další faktory.Většina balíčků by mohl být přijat do 20 pracovních dnů (4 týdny). Viz níže pro dodací doba sběru kvantitativních dat:

Přijímáme E-mailové žádosti na přiznání do 7 pracovních dnů od obdržení vaší objednávky. Pokud položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a my nebude problém si náhradu nebo výměnu. Pokud nejste spokojeni, když obdržíte položky, prosím, vrátit to do 7 dnů na výměnu nebo vrácení peněz. Prosím, kontaktujte nás pro zpáteční průvodce předtím, než se vrátíte. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše číslo objednávky. Pokud položka je vadný v 3 měsíce, Budeme vám posílat náhradu bez příplatku, nebo nabídnout náhradu poté, co obdržíme vadné položky. Pokud položka je vadný po 3 měsících, stále můžete poslat jej zpět k nám. Zašleme vám nové po obdržení vadné položky. Ale musíte zaplatit extra expediční poplatek. Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky při objednání na www.rezbarstvitrnecka.cz! Pokud jste spokojeni s naším produktem a služby, prosím, dejte nám pozitivní zpětné vazby s 5-hvězdičkový přezkumu, který je pro nás velmi důležité. Budeme velmi rádi, pokud můžete zanechat svůj skutečný pocit zde. Pokud nejste spokojeni s předměty, nebo naše služby, prosím, kontaktujte nás před odjezdem jakékoli zpětné vazby, budeme problém vyřešit okamžitě, děkuji! Prosím, Zprávu nám od 9:00. do 18:00 hodin. (GMT+8) od pondělí do soboty . Pokud máte nějaké dotazy, prosím, zprávu nám a dejte nám šanci vám pomoci. Všechny zprávy budou zodpovězeny v rámci 1 pracovní den (s výjimkou státních svátků v Číně). Pokud neobdržíte naši odpověď, prosím, re-poslal svou zprávu a my vám odpovíme vám co nejdříve. Omlouváme se za pozdní odpověď během prázdnin (v ceně neděle).

Materiál Plastové

Napsat recenzi

Stan Nohy Rohu Náhradní Díly Pro 3x3m Altán Markýza Centrum Konektor 25/19mm DC120

Stan Nohy Rohu Náhradní Díly Pro 3x3m Altán Markýza Centrum Konektor 25/19mm DC120

Související