Hot Prodej 1 Ks Nový Mosaz RGB LED Světlo Proud Vody, Automatické Kohoutek Tap Kulatý Konektor, Koupelna Horké

Nový produkt

120.56 Kč

Skladem

999 ks

Seznam přání

Štítky: stream palubě twitch, kuchyně kohoutek, elgato proud paluba, captur, facebook live, HD60, balíček stream, barva baterie, kohoutek rgb, hdmi záznam.

Poznámky

* Položky jsou vodní pohon a není třeba baterie.Nevyžaduje žádné vnější napájení. *Tlak vody vyžaduje >=0,2 MPA *Perlátor, tam je micromoter uvnitř, Když se voda zapne, motor bude uvnitř vinutí, takže tam budou zvuky uvnitř. Pokud vám vadí zvuky, pls ber to vážně a pečlivě před uvedením objednávky. Pokud umístíte objednávky, to znamená, že budete přijímat zvuky nebudou myslet jako kvalitní problém.

Velikostí

Rozměry Výrobku: Průměr 28 mm * Výška 40 mm Balení: Blistr balení Produktu Konektor velikost: 24mm vnější závit nebo vybaven stříbrná barva adaptér z 22mm vnitřní závit

Barvy a Typy

Teplotní Senzor 3 barvy znamená, že barva se bude měnit v závislosti na různé teplotě vody automaticky. @ Když teplota vody je nižší než 32 stupňů, zelené nebo modré barvě se světlo automaticky; @ Když teplota vody je mezi 33-41degree, Modré nebo zelené Barvy bude světlo automaticky; @ Když teplota vody je mezi 42-50 stupeň, Červená Barva se světlo automaticky; @Když je teplota vody nad 50 stupňů, Červené blikající upozorní voda je příliš horká a buďte opatrní Teplotní Senzor 3 barvy posloupnost má Dva Typy, Jedna je Zelená-Modrá-Červená barva sekvence; druhá je Modrá-Zelená-Červená Barva sekvence. Běžně to bude zaslán na náhodně podle naší továrně zásoby A nt přijmout určené barevných sekvencí. Určí barevné sekvence mohou být přijaty pro hromadné objednávky.

Prodejní Místa

1. Vodní Pohon a nevyžaduje žádné vnější napájení. 2. Materiál mosaz a odolné proti korozi. 3. Transformuje vody do krásný vodopád světla. 4. Továrna přímo prodejní cena a cena je velmi konkurenční

FAQ

Otázka: Má moje velikost baterie je vhodný pro použití? A: Perlátor je 24mm vnější závit v sobě a bude vybaven adaptérem o 22mm vnitřní závit, pouze tyto dvě velikosti mohou být použity. Q: jste výrobce, nebo obchodní společnost nebo prodejce? A: Jsme výrobní továrnu v Shenzhenu. Q: Má to třeba baterie? A: Ne, to je voda napájen a není třeba baterie Q: Můžete podpořit pokles lodní dopravy? A: Ano, jsme jsou továrny tady a podporujeme pokles lodní dopravy. Q: Co je balíček? A: To je blistrové balení.

Typ Instalace Deck Montáž
Ventil Základní Materiál Perlátor pro baterie
Číslo Modelu LD8002-A3
Materiál Rukojeti LED Perlátor
Materiál Těla Měď
Použití povodí
Značka szrandy
Styl Jediný Držitel Jediný Otvor

Napsat recenzi

Hot Prodej 1 Ks Nový Mosaz RGB LED Světlo Proud Vody, Automatické Kohoutek Tap Kulatý Konektor, Koupelna Horké

Hot Prodej 1 Ks Nový Mosaz RGB LED Světlo Proud Vody, Automatické Kohoutek Tap Kulatý Konektor, Koupelna Horké

Související