300 x 300 mm Oboustranné Texturou PEI Jaro Ocelového Plechu s práškovým nástřikem PEI Stavět Desky Pro ČR-10 3D Tiskárny

Nový produkt

824.27 Kč

-19%

1 030.23 Kč

Skladem

999 ks

Seznam přání

Štítky: postel průša, 3d tiskárna na oblečení, průša postele povrchu, pei, 3d tiskárna pei, pei desky, dokovací stanice surface pro, pei povrch, bag pouzdro povrch, 2020 nohy.

EA0004702

Specifikace:

Oboustranné Texturou PEI lakovaná Jaro Ocelového Plechu pro 3D tiskárny

To vám umožní zažít jedinečné štěstí, když si vyzvednout své kousky

Více 3M Maskovací páska, lepidlo stic, ABS šťávy a PEI list náhradní

Snadný tisk a udržovat

Snadno odstranit tím, ohýbání a praskání je pryč

Nižší runing náklady zejména pro tisk farm

Kalené oceli, jaro list nikdy diforming

Možné přidání ABL pro některé low-cost tiskárny

*Ujistěte se, přidání induktivní Z-sonda je to možné

Materiál Kompatibilita: PLA, ABS, PETG TPU PVA atd

VELIKOST: 300 x 300 mm

Tiskárna Kompatibilita: pro CR-10 3d Tiskárny (Podobná velikost postele tiskárny s Magnetickou Základnou.)

Pozornost:

-Položka je velké a těžké váhy. Proto, cena za dopravu je velmi vysoká. Prosím, zvažte nákup to znovu. Protože nepřijímáme žádný důvod k vrácení.

-Textura rada může mít malou chybu ve výrobním procesu. Všichni jsme ruční projekce, aby zajistily, že neexistují žádné zásadní nedostatky. Ale tam jsou některé malé nedostatky, které se nelze vyhnout. Pokud nechcete přijmout, prosím, nekupujte. Děkuji vám za pochopení.

-Vzhledem k velikosti výrobku, je obrovský. Za účelem kontroly pevnost ohybu. Budeme udržovat relativně tenké tloušťce. Tak to není byt, když to není magneticky adsorbovaná. Když je umístěn v magnetickém postele, to bude magneticky adsorbované tak, že bude automaticky vyrovnat.

-Je možné namontovat naše soupravy na větší postel, prostě být vědomi toho, že budete mít omezenou oblast tisku. Je také možné připojit naše soupravy na mírně menší postele; můžete opatrně zastřihnout Magnetické Základny, ale Flexi Deska bude držet nad vaší hrany, ujistěte se, že nejsou žádné překážky, jako jsou svislé prvky rámu, a to není vhodné mít více než 10mms přesah na každé straně, aby se zabránilo deformaci. nejsme odpovědni za chybná objednávka velikostí.

Údržba:

Otřete tiskovou povrchu před a po tisku s isopropyl alkohol udržovat čistý povrch pro maximální postele přilnavost. Stejně jako u jakékoli vytvořit povrch, ujistěte se, že nejste tisk příliš blízko k posteli, aby se zabránilo případně infuzí vlákna do vybudování povrchu. Pokud se tisk PETG, TPU, TPE, a RYNO, ujistěte se, že postel je vyhřívaná, NEŽ se pokusíte odstranit tisk z postele.

Balení Obsahuje: 1x PEI Jaro Ocelového Plechu

Typ Položky Teplo Papíru
Kompatibilní Stroje CR-10 3D tiskárny
Velikost 300 x 300 mm
Číslo Modelu PEI Jaro Ocelového Plechu
Značka Mayitr

Napsat recenzi

300 x 300 mm Oboustranné Texturou PEI Jaro Ocelového Plechu s práškovým nástřikem PEI Stavět Desky Pro ČR-10 3D Tiskárny

300 x 300 mm Oboustranné Texturou PEI Jaro Ocelového Plechu s práškovým nástřikem PEI Stavět Desky Pro ČR-10 3D Tiskárny

Související